Árubeszerzések - 373643-2019
Submission deadline has been amended by:  414251-2019
Magyarország-Budapest: Buszok és távolsági buszok
2019/S 151-373643
Ajánlati/részvételi felhívás – Közszolgáltatások
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
3 tengelyes, hosszú, szóló autóbuszok beszerzése
Hivatkozási szám: EKR000958172019
II.1.2)Fő CPV-kód
34121000 Buszok és távolsági buszok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Új, 3 tengelyes, hosszú, szóló autóbuszok beszerzése
Új, alacsony belépésű, 3 tengelyes, hosszú, szóló (M3/II. osztályú) autóbuszok beszerzése
A beszerzendő autóbuszok száma: 15 db
Opció:
A beszerzendő autóbuszok száma: 1 db
M3 osztályú autóbuszok alatt Ajánlatkérő az 5/1990. (IV.12.) KÖHÉM rendelet alapján több mint 5 t megengedett legnagyobb össztömegű autóbuszokat és trolibuszokat érti. A járműkategória alábontása (M3/II): a 2001/85/EK I. sz. mellékletében rögzítettek szerint „II. osztály”: a főként ülő utasok szállítására kialakított gépjárművek, amelyeken álló utasok is szállíthatók a közlekedőfolyosón, illetve egy akkora területen, amely nem haladja meg a két dupla ülés által elfoglalt helyet.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A műszaki követelmények alapján megajánlott autóbuszoknak azonos gyártmányúaknak és kivitelűeknek (egyformának) kell lenniük.
Nyertes ajánlattevő feladata a műszaki leírásban rögzített paraméterek szerint oktatás biztosítása az autóbuszvezetők és Ajánlatkérő javító karbantartó személyzete részére.
A beszerzendő autóbuszok száma: 1 db Ajánlatkérő a szerződés megkötésekor nyilatkozik, hogy az opciót igénybe kívánja-e venni.