A kiválasztási szempontok felsorolása és rövid ismertetése, az igényelt információk és dokumentumok megjelölése:
A II.2.4. PONT FOLYTATÁSA:
3. Kiterjesztett gyártói felelősségi rendszerek hulladéka:
Elem- és akkumulátor hulladék (2018) 33 788 t (2019) 29 123 t
Hulladékká vált gépjárművek (2018) 15 925 t (2019) 21 858 t
Gumiabroncs hulladék (2018) 49 000 t (2019) 54 000 t
Elektromos és elektronikus berendezések hulladékai (2018) 69 800 t (2019) 83 400 t
Csomagolási hulladékok összesen (2018) 1 352 000 t (2019) 1 386 000 t