A kaposvári intermodális személyszállítási központ és kapcsolódó létesítményeik engedélyezési és kiviteli tervezése, a szükséges hatósági és egyéb engedélyezési eljárások lefolytatása, valamint kivitelezése az alábbiak tekintetében:
2. Hídépítés:
a. Kapos folyó feletti Béla király úti 29,3 m szabadnyílású híd átépítése;
b. Vasút feletti közúti és kerékpáros híd a Béla király útnál 15,83+27,87+15,92 m szabadnyílással;
c. Gyalogos és kerékpáros híd építése a Petőfi tér és a Kaposfolyó közötti szakaszon 46,80+69,86+38,00+20,00+15,00+15,00 m szabadnyílással.
5. Környezetrendezés:
e. Petőfi tér környezetrendezése (1551 m²);
f. Donneri lejáró környezetrendezése (4260 m²);
g. Gyalogos és kerékpáros felület környezetrendezése (3704 m²);
h. Csik Ferenc sétány és a vasút közötti terület környezetrendezése (2086 m²) és kerítés építése (200 m).