M/1
Előzetes igazolási mód: A Kbt.67.§(1)bek foglaltak figyelembe vételével a RJ-nek, közös RJ-nek a Korm.rend 1.§(1)bek alapján az EEKD IV. részének „α” szakaszának kitöltésével kell igazolnia.
Utólagos igazolási mód:
A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 21. § (3) bekezdése a) pontja alapján az eljárást megindító felhívás feladásának napjától visszafelé számított 6 évben (72 hónap) befejezett, de legfeljebb 9 éven belül megkezdett referenciával teljesíthető, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 22. § (1) bek. szerint:
a) ha a szerződést kötő másik fél a Kbt. 5. § (1) bekezdés a)-c) és e) pontja szerinti szervezet, illetve nem magyarországi szervezetek esetében olyan szervezet, amely a 2014/24/EU európai parlamenti és tanácsi irányelv alapján ajánlatkérőnek minősül, az általa kiadott vagy aláírt igazolással;
b) ha a szerződést kötő másik fél az a) pontban foglalthoz képest egyéb szervezet, az általa adott igazolással vagy az ajánlattevő, a részvételre jelentkező, illetve az alkalmasság igazolásában részt vevő más szervezet nyilatkozatával.
M.2/
2. csatolni kell a teljesítésbe bevonni kívánt szakemberek saját kezűleg aláírt szakmai önéletrajzát, az alábbi minimális tartalommal:
- név,
- jelenlegi munkahely (munkáltató) és munkakör megnevezése,
- a minimumfeltételek igazolásához szükséges végzettség illetve képzettség bemutatása, a végzettséget illetve képzettséget igazoló intézmény megnevezésével,
- a szakember által megszerzett, alkalmassági minimumfeltételek igazolásához szükséges szakmai gyakorlat, tapasztalat feltüntetése, minimálisan az alábbi adatok megadásával:
- szakmai tapasztalat rövid bemutatása
- szakmai tapasztalat kezdete (év, hónap), vége (év, hónap)(oly módon, hogy az M.2 a) és/vagy b)) alkalmassági feltétel megállapítható legyen)
A szakmai önéletrajzból egyértelműen ki kell derülnie az alkalmassági feltételként előírt adatoknak, információknak, a szakmai önéletrajznak igazolnia kell minden feltételt, melyet a szakemberek vonatkozásában az alkalmassági minimumkövetelmények előírnak.