Lieferungen - 687-2023
Submission deadline has been amended by:  113776-2023
die Slowakei-Dobrohošť: Traktoren
2023/S 001-000687
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodanie technologickej časti pre Kompostáreň v Obci Dobrohošť
Referenznummer der Bekanntmachung: PRMA 12.1/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
16700000 Traktoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Traktor s príslušenstvom, Kolesový čelný nakladač (šmykom riadený), Oceľová mostová váha, Nádoba na BIO odpad.
Podrobný popis v súťažných podkladoch
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 332 263.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Traktor s príslušenstvom
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Jeden traktor, jeden trojstranný sklápač, jeden traktorový čelný nakladač, jeden štiepkovač, jeden mulčovač, jeden
prekopávač kompostu. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch
Kolesový čelný nakladač (šmykom riadený)
Los-Nr.: 2
34144710 Lademaschinen auf Reifen
1 ks Kolesový čelný nakladač (šmykom riadený), podrobný opis v súťažných podkladoch
Oceľová mostová váha
Los-Nr.: 3
42923000 Wiegemaschinen und Waagen
1 ks Oceľová mostová váha, bližší popis v súťažných podkladoch
Nádoba na BIO odpad
Los-Nr.: 4
34928480 Abfallcontainer und -körbe
1 ks Nádoby na BIO odpad, bližší popis v súťažných podkladoch