Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni przez zespół koszykówki mężczyzn Asseco Gdynia w I półroczu 2014 roku.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługUsługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska i Świat.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)