Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 1427-2023
Submission deadline has been amended by:  51270-2023
Tschechien-Ostrava: Defibrillator
2023/S 001-001427
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Defibrilátory
Referenznummer der Bekanntmachung: OŘN-87/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33182100 Defibrillator
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nových 6 ks defibrilátorů, včetně poskytování záručních a pozáručních servisních služeb bez náhradních dílů po dobu 5 let. Součástí předmětu plnění dále jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 107 835.13 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pořízení 5 ks Defibrilátor pro ORIM 1 a arytmologické sály, Pořízení 1 ks Defibrilátor pro CLB, poskytování pozáručních servisních služeb bez náhradních dílů po dobu 5 let, průběžné a opakované dodávky spotřebního zdravotnického materiálu při předpokládané spotřebě za 5 let, vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 zákona- průběžné a opakované dodávky spotřebního zdravotnického materiálu při zadavatelem předpokládané spotřebě za další 2 roky po uplynutí 5 let od uzavření smlouvy.