Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
DNS pro drogistické zboží 2017 až 2018.
II.1.2)Hlavní kód CPV39830000 Čistící prostředky
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky drogistického zboží pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 700 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: