Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA 10 SZTUK FABRYCZNIE NOWYCH AUTOBUSÓW TYPU MAXI ZASILANYCH OLEJEM NAPĘDOWYM
Referenznummer der Bekanntmachung: 03/11/2022/PF/AF
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk fabrycznie nowych autobusów typu maxi zasilanych olejem napędowym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakup 10 sztuk fabrycznie nowych autobusów typu MAXI zasilanych olejem napędowym.
1. Wymiary autobusów
1.1. długość od 11950 do 12200 mm
1.2. wysokość całkowita maksymalnie 3400 mm
1.3. szerokość całkowita maksymalnie 2550 mm
2. Liczba miejsc do przewozu pasażerów
2.1. liczba miejsc ogółem: co najmniej 80
2.2. liczba miejsc siedzących: co najmniej 26 (co najmniej 8 miejsc dostępnych bezpośrednio z poziomu niskiej podłogi), w tym siedzenia wykonane jako siedzenia specjalne dla pasażerów niepełnosprawnych z dostępem bezpośrednio z niskiej podłogi,
2.3. Zamawiający nie dopuszcza montażu siedzeń o szerokości większej niż szerokość standardowego siedzenia tzw. „półtora”.
2.4. w pierwszym rzędzie siedzeń Zamawiający wymaga zastosowania dwóch siedzeń pojedynczych po lewej
i po prawej stronie pojazdu.