Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Usluge - 2845-2015
Prikaži smanjeni prikaz
Ovu je obavijest otkazao:  129845-2015
Hrvatska-Ploče: Studija izvodljivosti, savjetodavna usluga, analiza
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio naručitelj:
Izrada studijske, projektne i natječajne dokumentacije i aplikacije za prijavu izgradnje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Ploče za sufinanciranje iz fondova EU-a.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja usluga
Usluge
Kategorija usluge br. 12: Arhitektonske usluge; inženjerske usluge i integrirane inženjerske usluge; prostorno planiranje i usluge krajobraznog inženjeringa; srodne znanstvene i tehničke savjetodavne usluge; usluge tehničkog ispitivanja i analize
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Mjesto izvršenja usluge je uslužno područje Izvora Ploče, javne ustanove, Ploče (Ploče, Baćina, Peračko Blato, Rogotin, Šarić Struga).
NUTS kod HR037 Dubrovačko-neretvanska županija
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a):
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)
71241000 Studija izvodljivosti, savjetodavna usluga, analiza, 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova, 71313440 Usluge procjene utjecaja na okoliš (EIA) za građevinu, 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 71340000 Usluge integriranog inženjeringa
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Sklapa se ugovor o javnoj nabavi usluga izrade izrade studijske, projektne i natječajne dokumentacije i aplikacije za prijavu izgradnje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Ploče za sufinanciranje iz fondova EU-a.
Ponuditelj nudi količinu predmeta nabave sukladno troškovniku koji je prilog Dokumentaciji za nadmetanje (DZN) i opisan u projektnom zadatku (PZ).
Ponuditelj mora ponuditi cjelokupni opseg usluga koji se traži u nadmetanju. Ponude koje obuhvaćaju samo dio traženog opsega usluga neće se razmatrati. Ponuditelj je dužan ponuditi i izvršiti uslugu sukladno svim tehničkim uvjetima koji su navedeni u dokumentaciji za nadmetanje.
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 3 962 500 HRK
II.2.2)Podaci o opcijama
Opcije: ne