Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava opreme za održavanje sustava javne odvodnje Grupa 2 – vozila za prijevoz radnika i opreme-materijala.
Referentni broj: MV-05/20
II.1.2)Glavna CPV oznaka34115200 Motorna vozila za prijevoz manje od 10 osoba
II.1.4)Kratak opis:
Nabava opreme za održavanje sustava odvodnje - vozila za prijevoz radnika i opreme.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 440 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a34115200 Motorna vozila za prijevoz manje od 10 osoba
II.2.4)Opis nabave: