II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gostynin w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.20.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, selekcji i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gostynin w roku 2022.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I – leśnictwa: Studzianka, Lucień, Kruk
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ, na który składają się:
Załącznik nr 3.1. – rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji;
Załącznik nr 3.2. – układ sortymentowy pozyskania drewna;
Załącznik nr 3.3. – zestawienie odległości i warunków zrywki drewna;
Załącznik nr 3.4. – zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego;
Załącznik nr 3.5. – informacja o stosowaniu możliwych technologii pozyskania drewna;
Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach nr 3.1. - 3.3. oraz 3.5. mają charakter szacunkowy.
Pakiet II – leśnictwa: Olszyny, Choinek
Los-Nr.: 2
Pakiet III – leśnictwa: Duninów, Jeżewo, Drzewce
Los-Nr.: 3
Pakiet IV – leśnictwa: Leśniewice, Sokołów, Szczawin
Los-Nr.: 4
Pakiet V – specjalistyczny- pozyskanie maszynowe
Los-Nr.: 5
Pakiet VI – szkółka Choinek + nasiennictwo i selekcja
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211600 Aussaat von Baumsamen
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu szkółkarstwa, selekcji i nasiennictwa wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ, na który składają się:
Zakresy rzeczowe zestawione w załączniku nr 3.1.
Pakiet VII – dyżury na dostrzegalni p-poż, Lucień
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
Zakresy rzeczowe zestawione w załączniku nr 3.1 oraz w instrukcji obserwatora przeciwpożarowego stanowiący załącznik do umowy.