This notice is for prior information only
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Marktconsultatie - Aanbesteding Altena Connect
II.1.2)Main CPV code32500000 Telecommunications equipment and supplies
II.1.4)Short description:
De gemeente Altena was deelnemer aan de VNG-aanbesteding GT Connect. Echter hiervan is de implementatie volledig gestopt, nadat de VNG de overeenkomst heeft opgezegd.
Gemeente Altena beraadt zich nu over het vervolg en wil haar telefonieconcept, maar ook aanhangende onderdelen die direct te maken hebben met de telefonische dienstverlening, toekomstbestendig maken.
De gemeente Altena gebruikt de inventarisatiefase voor het onderzoeken van de markt en dan met name ook het peilen van de belangstelling vanuit lokale en/of regionale leveranciers. Dit doen we door, door middel van een vooraankondiging een eerste analyse te doen van de mogelijke toeleveranciers op het gebied van telefonie, die voldoen aan een aantal minimale eisen. Deze eisen staan in bijgaande document.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)64200000 Telecommunications services
II.2.4)Description of the procurement: II.2.14)Additional information
Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie32500000 Telecommunicatiebenodigdheden
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)64200000 Telecommunicatiediensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.14)Nadere inlichtingen