Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
2022-Genesys sistemos licencijų palaikymas, Genesys sistemos priežiūra, konfigūravimo paslaugos bei virtualaus asistento platformos priežiūra
II.1.2)Main CPV code72267100 Maintenance of information technology software
II.1.4)Short description:
Pirkimo objektas skaidomas į tris atskiras pirkimo objekto dalis: I pirkimo objekto dalis - Genesys sistemos licencijų palaikymo paslaugos; II pirkimo objekto dalis - Genesys sistemos priežiūros ir konfigūravimo paslaugos; III pirkimo objekto dalis - Virtualaus asistento platformos priežiūros paslaugos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Genesys sistemos licencijų palaikymo paslaugos
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)72267100 Maintenance of information technology software
II.2.4)Description of the procurement:
Genesys sistemos licencijų palaikymo paslaugos 36 mėn. laikotarpiui.
Genesys sistemos priežiūros ir konfigūravimo paslaugos
Lot No: 2
Genesys sistemos priežiūros paslaugos perkamos 36 mėn. laikotarpiui. Perkančioji organizacija įsipareigoja nupirkti visą nurodytą Sistemos priežiūros paslaugų kiekį. Genesys sistemos konfigūravimo paslaugos perkamos pagal poreikį, neviršijant (maksimalaus 225 val.) kiekio. Perkančioji organizacija neįsipareigoja nupirkti nurodyto konfigūravimo paslaugų kiekio.
Virtualaus asistento platformos priežiūros paslaugos
Lot No: 3
Virtualaus asistento priežiūros paslaugos perkamos 12 mėnesių laikotarpiui.