2. Časopis:
Zámerom projektu je vytvoriť originálnu komiksovú sériu populárno-náučných príbehov, ktoré budú situované do prostredia slovenských národných parkov a ktoré budú mať v rámci dramatickej zápletky edukačné prvky.
Komiksy budú určené najmä pre žiakov 5. - 9. ročníka základných škôl, budú k nim distribuované cez učiteľov zapojených do environmentálneho programu v podobe fyzických výtlačkov a zároveň budú k dispozícii aj v digitálnej verzii na dedikovanej webstránke.
Vo všetkých príbehoch bude vystupovať dvojica ambasádorov, slovenských infuencerov, ktorí budú hlavní protagonisti komiksovej série a hlavné tváre celého projektu. O jednotlivých národných parkoch a prepojených komiksoch pripravia mediálny materiál na populárne sociálne siete.
5. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.