II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa aparatury medycznej: Monitor do pomiarów hemodynamicznych, Aparat RTG ramię C, Defibrylator, Bezcieniowa lampa zabiegowa, Łóżko szpitalne, Wielofunkcyjne łóżko szpitalne sterowane ......
Referenznummer der Bekanntmachung: NLZ.2022.271.114
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawą środków dla Dostawa aparatury medycznej: Monitor do pomiarów hemodynamicznych, Aparat RTG ramię C, Defibrylator, Bezcieniowa lampa zabiegowa, Łóżko szpitalne, Wielofunkcyjne łóżko szpitalne sterowane elektrycznie, Aparat USG echokardiograf, Piły chirurgiczne, Głowica USG, Zestaw do endoskopii neurochirurgicznej, szczegółowo określonych w załącznikach nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje 9 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej
z nich winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone
w specyfikacji warunków zamówienia, w szczególności wymagania określone
w formularzu cenowym (załącznik nr 2), jak i wymagania zawarte w punkcie 5 niniejszej specyfikacji.
3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
część 1 Monitor do pomiarów hemodynamicznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
część 2 Aparat RTG ramię C
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33111000 Röntgengeräte
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33182100 Defibrillator
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDer Preis ist nicht das einzige Zuschlagskriterium; alle Kriterien sind nur in den Beschaffungsunterlagen aufgeführt
część 4 Bezcieniowa lampa zabiegowa
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31524110 OP-Leuchten
część 5 Łóżko szpitalne TYP A, Wielofunkcyjne łóżko szpitalne sterowane elektrycznie TYP B
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33192100 Medizinische Betten
część 6 Aparat USG echokardiograf
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33112340 Echokardiografen
część 7 Piła chirurgiczne TYP A, Piła chirurgiczna TYP B
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43812000 Sägevorrichtungen
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43121600 Blowout-Preventer (BOP) zur Bohrlochsicherung
część 9 Zestaw do endoskopii neurochirurgicznej
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie