Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup dodávkových automobilov pre ÚKT
Referenznummer der Bekanntmachung: 36347
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34136000 Lieferwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie 8 ks dodávkových automobilov s pohonom 4x4 pre potreby Úradu kriminalistickej techniky PPZ aj s realizáciou prestavby vozidla na mobilné laboratórium. Predmetom zákazky je aj príslušenstvo k uvedeným vozidlám, napr. prípravy na montáž rádiostanice, svetelné a zvukové výstražné zariadenie pre skrytú montáž s určením pre Políciu SR a vybavenia mobilného laboratória.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 815 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34100000 Kraftfahrzeuge
50117000 Umbau und Instandsetzung von Fahrzeugen
44510000 Werkzeug
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Referenčné číslo: 36347
II.1.2)Hlavný kód CPV34136000 Dodávkové automobily
II.1.4)Stručný opis:
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 815 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV34100000 Motorové vozidlá
50117000 Prestavba a úprava vozidiel
44510000 Nástroje
II.2.4)Opis obstarávania: