Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Mobilus Rentgeno aparatas su C lanku ir skaitmeniniu detektoriumi išsimokėtinai per 12 mėnesių
Reference number: 635181
II.1.2)Main CPV code33111000 X-ray devices
II.1.4)Short description:
Mobilus rentgeno aparatas su C lanku ir skaitmeniniu detektoriumi išsimokėtinai per 12 mėnesių
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33111000 X-ray devices
II.2.4)Description of the procurement:
Mobilus rentgeno aparatas su C lanku ir skaitmeniniu detektoriumi išsimokėtinai per 12 mėnesių - 1 vnt.