Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Automobilių veiklos nuomos pirkimas
II.1.2)Main CPV code34110000 Passenger cars
II.1.4)Short description:
Kalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, kuriam suteikta teisė atlikti bausmių vykdymo sistemos centrinės perkančiosios organizacijos funkcijas, vykdo automobilių veiklos nuomos pirkimą, siekdamas su pirkimo laimėtojais sudaryti preliminariąsias sutartis. Preliminariosios sutartys bus pasirašomos kiekvienoje pirkimo objekto dalyje su 1 tiekėju, kuris bus pateikęs ekonomiškai naudingiausią pasiūlymą toje pirkimo objekto dalyje, ir kurio pasiūlymas atitiks pirkimo dokumentų reikalavimus bei bus neatmestas dėl pirkimo dokumentuose nuodytų priežasčių. Po Preliminariosios sutarties įsigaliojimo Pagrindines sutartis dėl automobilių veiklos nuomos Preliminariosios sutarties pagrindu ir jos galiojimo laikotarpiu Bausmių vykdymo sistemos perkančiosios organizacijos pagal poreikį siūlys pasirašyti Konkursą laimėjusiam ir pirmoje pasiūlymų eilės vietoje pagal pirkimo objekto dalis esančiam tiekėjui.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Kompaktinis lengvasis automobilis
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34110000 Passenger cars
II.2.4)Description of the procurement:
Minimalus automobilių kiekis - 10 vnt.
Lengvasis automobilis (mikroautobusas)
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)34115000 Other passenger cars
Minimalus automobilių kiekis - 6 vnt.
Lengvasis krovininis automobilis (mikroautobusas)
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)34114400 Minibuses
Minimalus automobilių kiekis - 1 vnt.