Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Осъществяване на охранителна дейност на обектите на НЗОК
Referenznummer der Bekanntmachung: 2170
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на обществената поръчка e осъществяване на охранителна дейност на обектите на НЗОК.
В предмета на обществената поръчка се включват следните основни дейности:
1. Организиране и осъществяване на невъоръжена физическа охрана — денонощна за сградата на СЗОК и РЗОК — София-област на ул. „Енос“ № 10, и 10-часова дневна за останалите обекти в столицата и страната, включваща дейности по охрана на служителите и имуществото на възложителя в обектите чрез охранителите, и с помощта на мобилни сили при необходимост.
2. Охрана с централизирана СОТ на обектите с дневна физическа охрана — през нощта от 18:00 ч. до 8:00 ч. и 24 часа през неработни (почивни и празнични) дни, и 24-часова охрана със СОТ за обектите без физическа охрана.
3. Абонаментно техническа профилактика, поддържане и ремонт на изградените системи за сигурност в обектите (СОТ, ВН, ПИТ и КД), включително с доставка и монтаж на резервни части и компоненти, когато това е необходимо.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79713000 Bewachungsdienste
79711000 Überwachung von Alarmanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Организиране и осъществяване на невъоръжена физическа охрана — денонощна за сградата на СЗОК и РЗОК — София-област на ул. „Енос“ № 10 и 10-часова дневна за останалите обекти в столицата и страната, включваща дейности по охрана на служителите и имуществото на възложителя в обектите чрез охранителите, и с помощта на мобилни сили при необходимост. В работните дни (от понеделник до петък) следва да се осъществява контролно-пропусквателен режим в обектите за работното време на служителите в съответния обект.
3. Абонаментно техническа профилактика, поддържане и ремонт на изградените системи за сигурност в обектите (СОТ, ВН, ПИТ и КД), включително с доставка и монтаж на резервни части.