Dienstleistungen - 7936-2022
Submission deadline has been amended by:  55780-2022
Tschechien-Prag: Marketing
2022/S 005-007936
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZAJIŠTĚNÍ KOMUNIKAČNÍCH AKTIVIT OPZ(+) A ESF(+)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79342000 Marketing
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace komunikační strategie OPZ, navazujícího OPZ+ a Evropského sociálního fondu (Plus) (ESF/ESF+) formou služeb a dodávek, a to po dobu 48 měsíců.
Plnění bude zahrnovat následující činnosti:
1. realizace komunikačních aktivit v rámci komunikačních strategií a ročních komunikačních plánů
a. mediální kampaně,
b. přímá komunikace (akce, výstava),
c. doprovodné služby (grafické, fotografické, redaktorské služby),
d. propagační předměty,
e. tiskoviny,
2. monitorování a hodnocení realizace komunikačních aktivit (postbuy analýzy, čtvrtletní reporting, ad hoc reporting).
Bližší informace viz zadávací dokumentace této VZ, která je uveřejněna neomezeným a přímým dálkovým přístupem.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 30 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
79951000 Veranstaltung von Seminaren
22460000 Werbeschriften, Verkaufskataloge und Handbücher
39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: