Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 8845-2016
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2016/S 007-008845
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży „Arka Gdynia Cup” w kategorii Under 12 (rocznik 2004) w terminie 23–24.1.2016 roku.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży „Arka Gdynia Cup” w kategorii Under 12 (rocznik 2004) (zwanego dalej „Turniejem”), organizowanego przez Wykonawcę w dniach 23–24 stycznia 2016 roku w Hali Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego 8. Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Patrona Turnieju i umieszczeniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Turnieju „Arka Gdynia Cup 2016”, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę przy organizacji Turnieju np.: w zaproszeniach, oficjalnym programie Turnieju, na plakatach, na listowniku oraz innych materiałach wydawanych przy okazji organizacji Turnieju,eksponowaniu spotu reklamowego Miasta Gdyni na bandach elektronicznych ustawionych wokół boiska Hali, gdzie rozgrywany będzie Turniej, eksponowaniu filmiku reklamowego Miasta Gdyni na ekranach diodowych umieszczonych na Hali podczas trwania Turnieju,umieszczeniu flag z logo Miasta Gdyni eksponowanych pod kopułą Hali podczas trwania Turnieju, rozmieszczeniu plakatów reklamujących Turniej z logo „Gdynia sport” na terenie Miasta Gdyni podczas organizacji Turnieju, umieszczeniu logo „Gdynia sport” na pucharach i medalach przeznaczonych dla uczestników Turnieju, umożliwieniu Zleceniodawcy rozprowadzania materiałów promocyjnych Miasta Gdyni podczas trwania Turnieju, umożliwieniu Miastu Gdyni wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z Turnieju oraz zdarzeń przed i po Turnieju dla celów promocyjno-reklamowych Miasta. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca w okresie obowiązywania umowy między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB Gdynia Maraton na stronie powitalnej Wykonawcy, umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, twitter) Wykonawcy, umożliwieniu wykorzystania materiałów fotograficznych z Turnieju łącznie z postaciami (zawodnikami) dla celów promocyjno-reklamowych, umożliwieniu Zleceniodawcy nagrywania Turnieju na potrzeby własne.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)