Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Laivo uniformos striukės, trikotažinės pirštinės ir lauko uniformos batų ypač šaltam orui kojinės
Reference number: Striukė, pirštinės, kojinės
II.1.2)Main CPV code18110000 Occupational clothing
II.1.4)Short description:
Pirkimo objektas – laivo uniformos striukės, trikotažinės pirštinės ir lauko uniformos batų ypač šaltam orui kojinės (toliau – prekės). Pirkimo objektas skaidomas į 3 (tris) pirkimo dalis:
— 1 pirkimo dalis – laivo uniformos striukės. Minimalus išperkamas prekių kiekis per 36 mėn. – 500 vnt. Maksimalus prekių kiekis – iki 700 vnt. (kurio perkančioji organizacija neįsipareigoja išpirkti),
— 2 pirkimo dalis – trikotažinės pirštinės. Minimalus išperkamas prekių kiekis per 36 mėn. – 13 638 poros. Maksimalus prekių kiekis – iki 16 851 poros (kurio perkančioji organizacija neįsipareigoja išpirkti),
— 3 pirkimo dalis – lauko uniformos batų ypač šaltam orui kojinės. Minimalus išperkamas prekių kiekis per 36 mėn. – 80 597 poros. Maksimalus kiekis prekių kiekis – iki 104 776 porų (kurio perkančioji organizacija neįsipareigoja išpirkti).
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)18110000 Occupational clothing
II.2.4)Description of the procurement:
1 pirkimo dalis – laivo uniformos striukės. Minimalus išperkamas prekių kiekis per 36 mėn. – 500 vnt. Maksimalus prekių kiekis – iki 700 vnt. (kurio perkančioji organizacija neįsipareigoja išpirkti).
2 pirkimo dalis – trikotažinės pirštinės. Minimalus išperkamas prekių kiekis per 36 mėn. – 13 638 poros. Maksimalus prekių kiekis – iki 16 851 poros (kurio perkančioji organizacija neįsipareigoja išpirkti).
II.2.1)Title:
Lauko uniformos batų ypač šaltam orui kojinės
Lot No: 3
3 pirkimo dalis – lauko uniformos batų ypač šaltam orui kojinės. Minimalus išperkamas prekių kiekis per 36 mėn. – 80 597 poros. Maksimalus kiekis prekių kiekis – iki 104 776 porų (kurio perkančioji organizacija neįsipareigoja išpirkti).