Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 11387-2023
Submission deadline has been amended by:  94990-2023
Polen-Danzig: Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
2023/S 005-011387
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I UTYLIZACJI ODPADÓW MEDYCZNYCH
Referenznummer der Bekanntmachung: D10.251.4.M.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi związane z odbiorem, wywozem i utylizacją niebezpiecznych odpadów medycznych przez okres 12 miesięcy z COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o. o.
Wykonawca zobowiązany jest do zainstalowania na czas trwania umowy, na własny koszt i ryzyko, 2-óch urządzeń chłodniczych spełniających wymagania zawarte w OPZ .
Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia, najpóźniej w dniu podpisania umowy, kserokopii dokumentów potwierdzających, że używane środki są dopuszczone do obrotu i używania na terenie RP, oraz kserokopii dokumentacji potwierdzającej spełnienie wymaganych parametrów.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wykonawca zobowiązany jest do podjęcia działań zmierzających do naprawy stacjonarnego urządzenia chłodniczego w czasie nie dłuższym niż 7 godzin od momentu zgłoszenia. Zgłoszenie następować będzie w formie mailowej i numer telefonu wskazany przez Wykonawcę w terminie od podpisania umowy.
W przypadku, gdy awaria trwała dłużej niż 24 godziny, Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów codzienne do czasu wykonania naprawy.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zgłaszania potrzeby wywozu odpadów również w dni wolne od pracy w przypadku nieprzewidzianych okoliczności.
Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za dysponowanie dostosowanym do przewożenia niebezpiecznych odpadów środkiem transportu, odpowiednim wyposażeniem i ekwipunkiem.
Wykonawca zapewni transport do odbioru worków lub pojemników z odpadami medycznymi na swój koszt samochodami przystosowanymi do tego typu ładunków oraz ich utylizację
Każdorazowo Zamawiający zobowiązany jest do wystawienia w systemie BDO karty przekazania odpadów, co stanowić będzie podstawę do wystawienia faktury.