Služby - 11486-2020
Submission deadline has been amended by:  70649-2020
Česko-Praha: Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
2020/S 007-011486
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Vzdělávání jako základ profesionality
II.1.2)Hlavní kód CPV
80400000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit a projektové řízení.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 20 017 280.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Měkké a manažerské dovednosti, obecné IT vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy.
Část č.: 1.
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
80000000 Vzdělávání a školení
80510000 Odborná školení
II.2.4)Popis zakázky:
Měkké a manažerské dovednosti, obecné IT vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy, předpokladem je 44 720 odškolených osobohodin.
Projektové řízení a administrace projektu
Část č.: 2.
79951000 Organizace seminářů
72224000 Poradenské služby v oblasti řízení projektů
75112100 Administrativa rozvojových projektů
Projektové řízení a administrace projektu Vzdělávání jako základ profesionality, registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010905.
Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 20 017 280.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
80510000 Spezialausbildung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Los-Nr.: 2.
79951000 Veranstaltung von Seminaren
72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
75112100 Mit Entwicklungsprojekten verbundene Verwaltungsdienstleistungen