II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy produktów leczniczych różnych
Referenznummer der Bekanntmachung: EZ/927/101/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych według poniższych części: Zadanie 1-Zadanie 41.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część SWZ. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ). Szacunkowa wartość przedmiotu zamówienia bez prawa opcji 6 465 045,04 PLN. W sekcji II.1.5. ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość z uwzględnieniem prawa opcji.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 10 340 838.38 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33621100 Antithrombotische Mittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 1 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33621200 Antihämorrhagika
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 2 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 3 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 4 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 5 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651520 Immunglobuline
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 6 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651510 Antisera
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 7 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651600 Impfstoffe
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 8 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 9 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 10 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 11 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 12 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33690000 Varia
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 13 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 14 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 15 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 16 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 17 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 18 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 19 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 20 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 21 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 22 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 23 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 24 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 25 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 26 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 27 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 28 (4 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 29 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 30 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 31 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 32 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 33 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 34 (2 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 35 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 36 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 37 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 38 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 39 (1 pozycja),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 40 (4 pozycje),
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych rożnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część 41 (3 pozycje),