Belgija-Bruxelles: Studija za pregled funkcioniranja i učinkovitosti Uredbe (EU) 2017/821 (obveze dubinske analize za uvoznike kositra, tantala, volframa i zlata iz sukobima pogođenih i visokorizičnih područja)
2022/S 007-013108
Prethodna informacijska obavijest
Ova je obavijest isključivo za prethodne informacije
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Studija za pregled funkcioniranja i učinkovitosti Uredbe (EU) 2017/821 (obveze dubinske analize za uvoznike kositra, tantala, volframa i zlata iz sukobima pogođenih i visokorizičnih područja)
Referentni broj: TRADE/2022/OP/0001-PIN
II.1.2)Glavna CPV oznaka79400000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja i srodne usluge
II.1.4)Kratak opis:
Opći je cilj projekta pružiti podršku Komisiji u izradi izvješća o pregledu funkcioniranja i učinkovitosti Uredbe (EU) 2017/821 u skladu sa zahtjevima utvrđenima u članku 17. stavku 2. Uredbe. Uredbom (EU) 2017/821 Europskog parlamenta i Vijeća od 17. svibnja 2017. utvrđuju se obveze dubinske analize u lancu opskrbe za uvoznike Unije koji uvoze kositar, tantal i volfram, njihove rude i zlato podrijetlom iz sukobima pogođenih i visokorizičnih područja.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 300 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79400000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja i srodne usluge
79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
II.2.4)Opis nabave:
Studija za reviziju funkcioniranja i učinkovitosti Uredbe (EU) 2017/821. Očekivano je trajanje ugovora 12 mjeseci.
Belgia-Bruksela: Badanie w celu przeglądu funkcjonowania i skuteczności rozporządzenia (UE) 2017/821 (zobowiązania dotyczące przestrzegania obowiązków importerów cyny, tantalu, wolframu i złota z obszarów dotkniętych konfliktem i obszarów wysokiego ryzyka)
Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Badanie w celu przeglądu funkcjonowania i skuteczności rozporządzenia (UE) 2017/821 (zobowiązania dotyczące przestrzegania obowiązków importerów cyny, tantalu, wolframu i złota z obszarów dotkniętych konfliktem i obszarów wysokiego ryzyka)
Numer referencyjny: TRADE/2022/OP/0001-PIN
II.1.2)Główny kod CPV79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
II.1.4)Krótki opis:
Ogólnym celem projektu jest wsparcie Komisji w przygotowaniu sprawozdania z przeglądu dotyczącego funkcjonowania i skuteczności rozporządzenia (UE) 2017/821, zgodnie z wymogami określonymi w art. 17 ust. 2 rozporządzenia. W rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/821 z dnia 17 maja 2017 r. ustanowiono obowiązki należytej staranności w łańcuchu dostaw w odniesieniu do unijnych importerów cyny, tantalu i wolframu, ich rud oraz złota pochodzących z obszarów dotkniętych konfliktem i obszarów wysokiego ryzyka.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
II.2.4)Opis zamówienia:
Badanie poświęcone przeglądowi funkcjonowania i skuteczności rozporządzenia (UE) 2017/821. Przewidywany czas trwania zamówienia wynosi 12 miesięcy.
Belgicko-Brusel: Štúdia na preskúmanie fungovania a účinnosti nariadenia (EÚ) 2017/821 (povinnosti náležitej starostlivosti pre dovozcov dovážajúcich cín, tantal, volfrám a zlato z oblastí zasiahnutých konfliktom a z vysokorizikových oblastí)
Toto oznámenie poskytuje len predbežné informácie
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Štúdia na preskúmanie fungovania a účinnosti nariadenia (EÚ) 2017/821 (povinnosti náležitej starostlivosti pre dovozcov dovážajúcich cín, tantal, volfrám a zlato z oblastí zasiahnutých konfliktom a z vysokorizikových oblastí)
Referenčné číslo: TRADE/2022/OP/0001-PIN
II.1.2)Hlavný kód CPV79400000 Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia a súvisiace služby (podnikateľské poradenstvo)
II.1.4)Stručný opis:
Všeobecným cieľom projektu je podporiť Komisiu pri vypracovaní revíznej správy o fungovaní a účinnosti nariadenia (EÚ) 2017/821 v súlade s požiadavkami stanovenými v článku 17 ods. 2 nariadenia. Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2017/821 zo 17. mája 2017 sa ustanovujú povinnosti náležitej starostlivosti v dodávateľskom reťazci dovozcov Únie dovážajúcich cín, tantal a volfrám, ich rudy a zlato s pôvodom v oblastiach zasiahnutých konfliktom a vo vysokorizikových oblastiach.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79400000 Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia a súvisiace služby (podnikateľské poradenstvo)
79000000 Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Štúdia na preskúmanie fungovania a účinnosti nariadenia (EÚ) 2017/821. Predpokladané trvanie zákazky je 12 mesiacov.