Lieferungen - 13410-2021
Bulgarien-Sofia: Gleisbaumaterial
2021/S 008-013410
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на болтове и гайки за железен път по 3 обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34946100 Gleisbaumaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обособена позиция 1 „Болтове за железен път“
Обособена позиция 2 „Болтове за мостови траверси“
Обособена позиция 3 „Гайки за болтове за железен път“
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 390 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Болтове за железен път“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
— Болт за притискащи скоби за скрепление марка „К“ (ТС-ЖИ-004-2006 — чертеж 5 с клас на якост 5.6) — 80 000 бр.,
— Болт за стоманобетони траверси СТ-4 (ТС-ЖИ-004-2006 — чертеж 1 с клас на якост 5.6) — 270 000 бр.,
— Болтове високоякостни М 24х150 (ТС-ЖИ-004-2006 с клас на якост 10.9 чертеж 2) — 6 000 бр.,
— Болтове за връзки за релси М 24х130 мм с клас на якост 5.6 (ТС-ЖИ-004-2006 чертеж 2) — 20 000 бр.,
— Болт за сдвоени траверси 24 х 560 мм якост 5.6 съгласно (ТС-ЖИ-004-2006 чертеж 10) — 40 000 бр.
„Болтове за мостови траверси“
Los-Nr.: 2
— Болт „Лапчат“ L — 300 мм и шайба от стомана S235 JR, чертеж № 1 (Технически условия за производство на болтове) — 4 000 бр.,
— Болт „Лапчат“ L — 450 мм и шайба от стомана S235 JR, чертеж № 1 (Технически условия за производство на болтове) — 4 000 бр.
„Гайки за болтове за железен път“
Los-Nr.: 3
— Гайка М 22 изпълнение 2 от стомана 5 съгласно БДС 9122-86 или еквивалент — 150 000 бр.,
— Гайка М 24 изпълнение 2 от стомана 10 съгласно БДС 9122-86 или еквивалент за лепен изолиран настав — 10 000 бр.,
— Гайка М 24 изпълнение 2 от стомана 5 съгласно БДС 9122-86 или еквивалент — 200 000 бр.