II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych i preparatów do żywienia pozajelitowego”
Referenznummer der Bekanntmachung: ADZP-381-2/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa płynów infuzyjnych i preparatów do żywienia pozajelitowego.
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
Zamówienie zostało podzielone na 4 części tj. .
Część nr 1: Płyny infuzyjne,
Część nr 2: Preparaty do żywienia pozajelitowego,
Część nr 3: Preparaty do żywienia pozajelitowego,
Część nr 4: Preparaty do żywienia pozajelitowego.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Preparaty do żywienia pozajelitowego
Los-Nr.: 2
33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Część nr 4: Preparaty do żywienia pozajelitowego,