Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
: Contratación del Suministro en régimen de arrendamiento sin opción de compra sujeto a disponibilidad funcional de un MAMÓGRAFO digital con tomosíntesis, estereotaxia digital y mamografía con contraste para el hospital “Obispo Polanco” de Teruel
Numer referencyjny: P.A. 1/HOP/2023
II.1.2)Główny kod CPV33111650 Urządzenia do mammografii
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 401 940.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: