Services - 14359-2022
Lithuania-Vilnius: Organisation of architectural design contests
2022/S 007-014359
Design contest notice
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
1863-1864 M. SUKILĖLIŲ PALAIKŲ ĮATMINTINIMO ARCHITEKTŪRINĖS IDĖJOS SUKŪRIMO IR ĮGYVENDINIMO PASLAUGOS (ATVIRAS PROJEKTO KONKURSAS)
II.1.2)Main CPV code
71230000 Organisation of architectural design contests
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Šio Konkurso objektas yra 1863 – 1864 m. sukilėlių palaikų įatmintinimo projekto idėjos parengimas ir įgyvendinimas. Detalus perkamo Projekto aprašymas pateikiamas techninėje specifikacijoje (Konkurso sąlygų 3 priedas). Konkurso tikslas – iš konkursui pateiktų idėjų (Projektų) išrinkti geriausią, tinkamiausią projekto idėją ir vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo 71 straipsnio 4 dalies nuostatomis ir Taisyklių 82 punktu, pakviesti laimėtoją į neskelbiamas derybas dėl 1863 – 1864 m. sukilėlių palaikų įatmintinimui būtinos dokumentacijos parengimo, suderinimo ir įatmintinimo projekto įgyvendinimo