Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge izrade strategije brendiranja, video-sadržaja, multimedijalnih sadržaja, izrade i tiska promo materijala te organizacija javnih događanja i oglašavanja posjetiteljske zone
Referentni broj: JN VV 29/19
II.1.2)Glavna CPV oznaka79342200 Usluge reklamiranja
II.1.4)Kratak opis:
Usluge izrade strategije brendiranja, video-sadržaja, multimedijalnih sadržaja, izrade i tiska promo materijala te organizacija javnih događanja i oglašavanja posjetiteljske zone u sklopu projekta „Jadro – izvor života“, referentne oznake KK.06.1.2.02.0051.