Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rámcová zmluva na dodávku elektrických, elektronických a mechanických prvkov a nástrojov.
Referenčné číslo: JRC/GEE/2017/G.2/0007/OC.
II.1.2)Hlavný kód CPV31711100 Elektronické komponenty
II.1.4)Stručný opis:
Pre svoje vedecké výskumné centrum v meste Geel (Belgicko) plánuje Európska komisia uzatvoriť rámcovú zmluvu s cieľom obstarať:
— elektrické a elektronické súčasti, káble, konektory, nástroje a prístroje,
— mechanické prvky a nástroje.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 160 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV31711100 Elektronické komponenty
31682210 Prístrojové vybavenie a regulačné zariadenia
31700000 Elektronické, elektromechanické a elektrotechnické potreby
31681400 Elektrické súčiastky
II.2.4)Opis obstarávania: