II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Dostawa i montaż elementów wyposażenia i wystroju wnętrz w zakresie mebli, komputerów, elektroniki i multimediów, wyrobów technicznych i akcesoriów oraz konserwacja elementów wyposażenia dla Zadania inwestycyjnego pn.: „Rewaloryzacja Zespołu Pałacowo-Parkowego im. Fryderyka Chopina w Sannikach”.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługDostawy
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Zespół Pałacowo - Parkowy im. F. Chopina w Sannikach, ul. Warszawska 142; 09-540 Sanniki.
Kod NUTS PL121 Ciechanowsko-płocki
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż elementów wyposażenia i wystroju wnętrz w zakresie mebli, komputerów, elektroniki i multimediów, wyrobów technicznych i akcesoriów oraz konserwacja elementów wyposażenia dla Zadania inwestycyjnego pn.: „Rewaloryzacja Zespołu Pałacowo-Parkowego im. Fryderyka Chopina w Sannikach”
Zamówienie zostało podzielone na cztery części:
Część I – Meble i okładziny grzejników i ścian;
Część II – Wyroby techniczne i inne akcesoria ( narzędzia, szafy pancerne, sprzęt AGD, akcesoria łazienkowe, oświetlenie, ceramika itp.);
Część III - Elektronika i multimedia;
Część IV – Zasoby Zamawiającego przeznaczone do konserwacji.
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)39000000 Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, 39100000 Meble, 44400000 Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane, 30200000 Urządzenia komputerowe, 92521220 Usługi ochrony eksponatów
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Szacunkowa wartość bez VAT: 1 838 153,50 PLN
II.2.2)Informacje o opcjachOpcje: nie