VI.3)További információk:
2. A részvételi jelentkezés nyelve: magyar, ennek megfelelően a részvételi jelentkezést magyar nyelven kell benyújtani, az eljárás során mindennemű levelezés magyar nyelven történik. A joghatás kiváltására csak a magyar nyelvű nyilatkozatok, okiratok alkalmasak. A részvételre jelentkező a nem magyar nyelven készült okmányról magyar nyelvű „felelős” fordítást köteles becsatolni részvételi jelentkezésébe. Ellenkező esetben az ajánlatkérő ezen dokumentumok tartalmát nem veszi figyelembe. Az ajánlatkérő a „felelős” fordítás alatt azt érti, hogy az adott fordítást vagy hivatalos fordító készítette és a megfelelő módon hitelesítette, vagy a részvételre jelentkező készítette és cégszerű aláírással hitelesítette, de tartalmáért mindkét esetben a részvételre jelentkező felelős.
5. Nyilatkozom a beszerzésnek azon részéről, amelynek teljesítéséhez alvállalkozót kívánok igénybe venni:
— A beszerzés azon része (részei), amelynek teljesítéséhez alvállalkozót kívánunk igénybe venni:,
— Nyilatkozom az általam a szerződés teljesítéséhez a beszerzés értékének 10 %-át meghaladó mértékben igénybe venni kívánt alvállalkozókról:,
— A beszerzés értékének 10 %-át meghaladó mértékben igénybe venni kívánt alvállalkozók:,
— %-os mérték megjelölése:.
Amennyiben Részvételre jelentkező nem vesz igénybe a beszerzés értékének 10 %-át meghaladó mértékben alvállalkozót, annak tényéről nyilatkozzon.
(A tárgyi tevékenység teljes körűen nem adható alvállalkozásba.)