(Συμπλήρωμα στην Επίσημη Εφημερίδα της Ευρωπαϊκής Ένωσης, 19.12.2015, 2015/S 246-446222)
Εκτελεστικός Οργανισμός για τις Μικρομεσαίες Επιχειρήσεις (EASME), υπόψη Laura Vari, Covent Garden 2, place Rogier 16, Office 12/27, 1210 Brussels, ΒΕΛΓΙΟ. Tηλ. +32 22999440. Φαξ +32 22973512. Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: easme-procurement@ec.europa.eu
Αντί