Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Bezpečnostné strážne služby a služby recepcie/telefónnej ústredne pre Domy EÚ v Paríži a v Marseille, Francúzsko
Referenčné číslo: PR/2018-20-SEC/PAR
II.1.2)Hlavný kód CPV79710000 Bezpečnostné služby
II.1.4)Stručný opis:
Bezpečnostné strážne služby a služby recepcie/telefónnej ústredne pre Domy EÚ v Paríži a v Marseille, Francúzsko:
— Časť 1: na adrese Immeuble CMCI, 2 rue Henri Barbusse, 13001 Marseille, FRANCÚZSKO,
— Časť 2: na adrese 288 boulevard Saint-Germain, 75007 Paris, FRANCÚZSKO.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
Maximálny počet častí, ktoré môžu byť pridelené jednému uchádzačovi: 2
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Časť 1: Bezpečnostné strážne služby a služby recepcie/telefónnej ústredne pre regionálny úrad v Marseille, Francúzsko, na adrese: Immeuble CMCI, 2 rue Henri Barbusse, 13001 Marseille, FRANCÚZSKO
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79992000 Recepčné služby
79710000 Bezpečnostné služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Zastúpenie regionálneho úradu Európskej komisie v Marseille vo Francúzsku, ktoré koná aj v mene Informačnej kancelárie Európskeho parlamentu, požaduje bezpečnostné strážne služby a služby recepcie/telefónnej ústredne pre priestory v Marseille na adrese Immeuble CMCI, 2 rue Henri Barbusse, 13241 Marseille — Cedex 018, FRANCÚZSKO. Cieľom je poskytnúť uniformovaných a vyškolených, neozbrojených pracovníkov bezpečnostnej strážnej služby, ktorí budú plniť bežné povinnosti týkajúce sa ochrany a kontroly prístupu, a služby recepcie/telefónnej ústredne.
Časť 2: Bezpečnostné strážne služby a služby recepcie/telefónnej ústredne pre zastúpenie Európskej komisie v Paríži, Francúzsko, na adrese: 288 boulevard Saint-Germain, 75007 Paris, FRANCÚZSKO.
Časť č.: 2
Zastúpenie Európskej komisie v Paríži vo Francúzsku, ktoré koná aj v mene Informačnej kancelárie Európskeho parlamentu, požaduje bezpečnostné strážne služby a služby recepcie/telefónnej ústredne pre svoje priestory na adrese 288 boulevard Saint-Germain, 75007 Paris, FRANCÚZSKO. Cieľom je poskytnúť uniformovaných a vyškolených, neozbrojených pracovníkov bezpečnostnej strážnej služby, ktorí budú plniť bežné povinnosti týkajúce sa ochrany a kontroly prístupu, a služby recepcie/telefónnej ústredne.