Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Pokročilý systém správy případů (e-CMS) pro skupinu EIB
Spisové číslo: CFT-1569
II.1.2)Hlavní kód CPV48000000 Balíky programů a informační systémy
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této výzvy k podání nabídek je zadání samostatné rámcové smlouvy s jedním poskytovatelem služeb na zajištění pokročilého systému správy případů (e-CMS) pro skupinu EIB: software, realizace (včetně příslušných licencí), údržba, podpora, školení a související služby.
Meil on hea meel teatada, et portaali TED uus versioon võetakse kasutusele 29. jaanuaril 2024 (esialgne kuupäev – kinnitamisel!) Olete huvitatud uutest funktsioonidest, täiendustest ja mõjust, mida need kasutajatele kaasa toovad? Kutsume teid lugema meie artiklit, et teha lähemalt tutvust peamiste uute muudatuste ja funktsioonidega.
E-vormide teadete kuvamist mõjutavad mõned vead. Tegeleme probleemi lahendamisega. Seni saate külastada meie temaatilist veebilehte, et saada rohkem teavet ja juhiseid.
Registreerimine 14. detsembril 2023 toimuvale TEDi andmete taaskasutajate neljandale seminarile on avatud.
Teenused - 18509-2020
Luksemburg-Luxembourg: EIP - EIP grupi kaasaegne juhtumite haldamise süsteem (e-CMS)
2020/S 010-018509
Parandus
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
EIP grupi kaasaegne juhtumite haldamise süsteem (e-CMS)
Viitenumber: CFT-1569
II.1.2)CPV põhikood
48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kõnealuse pakkumiskutse eesmärk on sõlmida ühe teenuseosutajaga raamleping kaasaegse juhtumite haldamise süsteemi (e-CMS) tarnimiseks EIP grupi jaoks: tarkvara, juurutamine (sh seotud litsentsid), hooldus, tugi, koolitus ja seotud teenused.
VI osa: Lisateave