Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Marktconsultatie SIV - HHV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34100000 Kraftfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ter voorbereiding op een eventuele (Europese) aanbesteding houdt de Politie een gecombineerde marktconsultatie met betrekking tot de levering van Snelle Interventie Voertuigen (hierna SIV) en de levering van Handhavingsvoertuigen (hierna HHV), inclusief reparatie-, onderhoud-, en bandenservice (ROB) ten behoeve van de Politie. Dit zijn twee separate verweringstrajecten. De marktconsultatie voor de SIV en HHV wordt gezamenlijk uitgevraagd om de administratieve druk op de markt te verlichten.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34110000 Personenkraftwagen
34114100 Notfallwagen
34114200 Polizeifahrzeuge
50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ter voorbereiding op een eventuele (Europese) aanbesteding organiseert de Politie deze marktconsultatie met betrekking tot levering van Snelle Interventie Voertuigen (hierna SIV) en levering van Handhavingsvoertuigen (hierna HHV), inclusief reparatie-, onderhoud-, en bandenservice (ROB) ten behoeve van de Politie. Dit zijn twee separate verweringstrajecten. De marktconsultatie voor de SIV en HHV wordt gezamenlijk uitgevraagd om de druk op de markt te verlichten.