Evropská komise, k rukám: OIB.DR.2 Finance a veřejné zakázky, CSM 1 05/43, 21027Ispra VA, ITÁLIE. Kontakt: Úřad pro infrastrukturu a logistiku. Tel. +32 22986989. Fax +32 22960570. E-mail: oib-marches-publics@ec.europa.eu
Namísto
Europa-Kommissionen, att. OIB.DR.2 Økonomi og offentlige indkøb, CSM 1 05/43, 21027Ispra VA, ITALIEN. Henvendelser: Kontoret for Infrastruktur og Logistik. Tlf. +32 22986989. Fax +32 22960570. E-mail: oib-marches-publics@ec.europa.eu
I stedet for
(Συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης, 13.12.2013, 2013/S 242-420350)
Ευρωπαϊκή Επιτροπή, υπόψη OIB.DR.2 «Χρηματοοικονομικά και δημόσιες συμβάσεις», CSM 1 05/43, 21027Ίσπρα VA, ΙΤΑΛΙΑ. Σημείο(α) επαφής: Γραφείο Υποδομών και Διοικητικής Υποστήριξης. Τηλ. +32 22986989. Φαξ +32 22960570. Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: oib-marches-publics@ec.europa.eu
Αντί
Európai Bizottság, címzett: OIB.DR.2 Pénzügy és közbeszerzés, CSM 1 05/43, 21027Ispra VA, OLASZORSZÁG. Kapcsolattartó: Infrastrukturális és Logisztikai Hivatal. Tel. +32 22986989. Fax +32 22960570. E-mail: oib-marches-publics@ec.europa.eu
A következő helyett
(Supplément au Journal officiel de l'Union européenne, 13.12.2013, 2013/S 242-420350)
Commission européenne, à l'attention de OIB.DR.2 «Finances et marchés publics», CSM 1 05/43, 21027Ispra VA, ITALIE. Contact: Office pour les infrastructures et la logistique. Tél. +32 22986989. Fax +32 22960570. Courriel: oib-marches-publics@ec.europa.eu
Au lieu de