You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Közlekedési tervek elkészítése a „2017-es úszó-világbajnokság” megrendezéséhez kapcsolódóan.
II.1.2)Fő CPV-kód
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ajánlattevő feladata az elfogadott Közlekedési Koncepció alapján a rendezvény helyszínek ideiglenes forgalmi rendjének megtervezése, a szükséges szakági tervek (pl. forgalomtechnika, útépítés, vízépítés, közművek, fakivágási terv, stb.) elkészítése. Amennyiben a tervek engedélyezése szükséges, az ugyancsak Ajánlattevő feladata az ehhez szükséges jóváhagyások, hozzájárulások megszerzésével együtt.
A feladat részletes leírása:
— Ünnepélyes nyitórendezvény: Helyszín: Várkertbazár. Ideiglenes forgalomkorlátozási terv készítése a forgalom teljes kizárása mellett. A szükséges hozzájárulások beszerzése.
— Úszóversenyek: Helyszín: Dagály Úszóaréna. A közlekedési koncepcióban rögzült forgalmi rendnek megfelelő ideiglenes forgalomkorlátozási tervek elkészítése. A BKK beruházásában készülő Népfürdő utca felújítása útépítési és kapcsolódó szakági terveinek fedvénytervekkel való módosítása a szükséges forgalmi rend érdekében. A szükséges hozzájárulások, engedélyek beszerzése.
— Szinkronúszás: Helyszín: Városliget. Ideiglenes forgalomtechnikai tervek készítése a közlekedési koncepcióban rögzült forgalmi rendnek megfelelően. A szükséges hozzájárulások beszerzése.
— Vízilabda: Helyszín: Margit sziget, Hajós Alfréd Sportuszoda. Ideiglenes forgalomtechnikai tervek készítése. A szükséges hozzájárulások beszerzése.
— Óriás toronyugrás: Helyszín: Batthyány tér. A rendezvényhelyszín megépítéséhez és a verseny lebonyolításához szükséges ideiglenes forgalomtechnikai tervek elkészítése. A szükséges jóváhagyások beszerzése.
— Edzéshelyszínek: A kijelölt edzéshelyszínek sportolói megközelítésének vizsgálata. Amennyiben szükséges a létesítményeknél ideiglenes forgalomtechnikai terv készítése a sportolókat szállító buszok várakozására. A szükséges hozzájárulások beszerzése.
— Szálláshelyek: A kijelölt szállodák közelében a sportolókat szállító autóbuszok, ill. akkreditált személyekhez rendelt személygépjárművek őrzött várakozóhelyeinek kialakításához, az épülettömbök körüli mozgásához szükséges ideiglenes forgalomtechnikai tervek elkészítése. A szükséges hozzájárulások beszerzése.
— Gépkocsival érkező látogatók kezelése: A MÜPA mélygarázsba igyekvő látogatók tájékoztató táblarendszerének megtervezése. A szükséges jóváhagyások beszerzése. A Dagály komplexum környezetében esetleg fellépő parkolási feszültségek oldására intézkedési terv kidolgozása.
— Repülőtéri kapcsolat: A repülőtérre érkező akkreditált delegációk szállítását végző autóbuszok, dedikált személygépjárművek helyszíni várakozásának megtervezése. A szükséges jóváhagyások megszerzése. A repülőtér és a Belváros közötti útvonal forgalomlefolyás biztonságának javítására intézkedési terv kidolgozása.
— Nyílt vízi úszás: Helyszín: Balatonfüred. Ideiglenes forgalomtechnikai terv készítése a rendezvény helyszín környezetében, amennyiben szükséges. A szükséges jóváhagyások megszerzése. A Budapest (Belváros és Repülőtér) – Balatonfüred útvonal forgalomlefolyás biztonságának javítására intézkedési terv készítése.
— Dunai hajózás: A közlekedési koncepcióban megfogalmazott hajózási elképzelések felülvizsgálata. A látogatói és média hajó járatok menetrendjének megtervezése, kikötési pontok véglegesítése. Amennyiben szükséges, az újonnan létesülő kikötők engedélyezési dokumentációjának elkészítése és az eljárás lefolytatásában való közreműködés.