Bekendtgørelse om ændringer eller supplerende oplysninger
Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 966/2012
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Levering og vedligeholdelse af 2 q-PCR-instrumenter
Sagsnr.: JRC/IPR/2018/F.5/0024/OC
II.1.2)Hoved-CPV-kode38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
II.1.4)Kort beskrivelse:
Levering og vedligeholdelse af 2 realtids PCR-instrumenter.