Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: 8206
II.1.2)Główny kod CPV50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
II.1.4)Krótki opis:
Irish Rail are seeking the service of a suitable vendor to complete bi-annual servicing and repairs to Local Exhaust Ventilation Systems.
There are a number of facilities within the Chief Mechanical Engineer’s Department that have Local Exhaust Ventilation Systems. They are located in:
• Bogie Shop, Inchicore Works
• Wheel Shop, Inchicore Works
• Running Shed, Inchicore Works
• Fleet Casualty Repair, Inchicore Works
• Wagon Shop, Limerick
• Drogheda DMU Depot
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42521000 Urządzenia do odprowadzania dymu
71315410 Kontrola systemu wentylacji
II.2.4)Opis zamówienia: