II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voedingsmiddelen en verbruiks- en gebruiksproducten voor het restaurant van Technopolis nv
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-TP-0037
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aanbesteder is opzoek naar een nieuwe partner voor het leveren van verschillende producten voor het restaurant: diepgevroren producten, gekoelde producten, droge producten en verbruiks-en gebruiksgoederen.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 750 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
001 - DIEPVRIES PRODUCTEN
Los-Nr.: 001
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
15896000 Tiefkühlprodukte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het perceel heeft tot voorwerp het leveren van diepgevroren producten bestemd voor consumptie.
002 - DROGE PRODUCTEN EN DROGE VOEDING
Los-Nr.: 002
15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
15893000 Trockenerzeugnisse
Dit perceel heeft tot voorwerp de levering van droge voedingsproducten bestemd voor consumptie.
003 - VERSE PRODUCTEN KOELING
Los-Nr.: 003
Het perceel omvat de levering van gekoelde, verse voedingsproducten geschikt voor consumptie.
004 - GEBRUIKS- EN VERBRUIKSMATERIALEN KEUKEN EN RESTAURANT
Los-Nr.: 004
39310000 Verpflegungseinrichtungen
Het voorwerp van huidig perceel betreft de levering van gebruiksgoederen en verbruiksgoederen die kunnen ondersteunen bij het bereiden van voeding in een restaurantkeuken.
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 2022-TP-0037
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 750 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel nr.: 001
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
15896000 Diepvriesproducten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel nr.: 002
15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
15893000 Droge waren
Perceel nr.: 003
Perceel nr.: 004
39310000 Cateringuitrusting