Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II kohta: Kohde
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Hätävaroituspalvelun esittelylaite
Viitenumero: DEFIS/2021/OP/0006
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi73100000 Tutkimuspalvelut ja kokeelliset kehityspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän tarjouspyynnön aiheena on Galileo-pohjaisen hätävaroituspalvelun esittelylaitteen kehittäminen ja useiden esittelyiden toteuttaminen sen avulla.
VI kohta: Täydentävät tiedot