Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Analiżi tal-Ispejjeż tal-Kostruzzjoni fil-Proġetti ta' Infrastruttura tal-Isptarijiet fl-UE 28, il-Balkani tal-Punent u t-Turkija
Numru ta' referenza: CFT - 1516
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV71241000 Studji ta' fattibbiltà, servizz ta' konsulenza, analiżi
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-għan tax-Xogħol hu li jħejji studju tas-settur dwar l-ispejjeż ta' investiment (spejjeż ta' kostruzzjoni u tagħmir) għal sptarijiet mibnija ġodda fl-UE 28, it-Turkija u l-Balkani tal-Punent. Il-pajjiżi ġew miġbura fi gruppi reġjonali. L-ambitu ta' dan l-istudju tas-settur jinkludi l-kostruzzjoni ta' sptarijiet ġodda f'żoni kemm ġodda kif ukoll eżistenti.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 127 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK71356200 Servizzi ta' l-għajnuna teknika
71244000 Kalkolu ta' l-ispejjeż; monitoraġġ ta' l-ispejjeż
71500000 Servizzi relatati mal-kostruzzjoni
71242000 Tħejjija ta' proġetti u disinji, stima ta' l-ispejjeż
71311300 Servizzi ta' konsulenza dwar xogħlijiet ta' l-infrastruttura
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ara l-indirizz tal-Internet ipprovdut fit-Taqsima I.3).
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bouwkostenanalyse bij ziekenhuisinfrastructuurprojecten in de EU 28, de westelijke Balkan en Turkije
Referentienummer: CFT - 1516
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71241000 Haalbaarheidsstudie, adviesverlening, analyse
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van de opdracht is een sectorstudie voor te bereiden over de investeringskosten (bouw- en uitrustingskosten) voor nieuw gebouwde ziekenhuizen in de EU-28, Turkije en de westelijke Balkan. De landen zijn gegroepeerd in regionale clusters. De reikwijdte van dit sectoronderzoek omvat zowel de groene- als de bruine terreinconstructie van nieuwe ziekenhuizen.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 127 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71356200 Technische bijstandsdiensten
71244000 Kostenberekening en -bewaking
71500000 Diensten in verband met de bouw
71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
71311300 Adviezen inzake infrastructuur
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het internetadres vermeld in I.3)
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Analys av konstruktionskostnad avseende projekt för sjukhusinfrastruktur i EU 28, västra Balkan och Turkiet
Referensnummer: CFT - 1516
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod71241000 Genomförbarhetsstudie, rådgivning och analys
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet med tilldelningen är att förbereda en sektorsstudie om investeringskostnader (byggnads- och utrustningskostnader) för nyligen byggda sjukhus i EU-28, Turkiet och västra Balkan. Länderna har grupperats i regionala kluster. Omfattningen av denna sektorsstudie innefattar både gröna och bruna områden avseende byggnation av nya sjukhus.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 127 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)71356200 Tekniskt bistånd
71244000 Kostnadsberäkning, kostnadsövervakning
71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Se internetadressen som anges i avsnitt I.3).