Europski parlament, na pažnju (osoba za kontakt): Odjel za ugovaranje i javnu nabavu, plateau de Kirchberg, zgrada Konrad Adenauer, 2929Luxembourg, LUKSEMBURG. Kontakt: Glavna uprava za infrastrukturu i logistiku. Telefaks: +352 4300-23570. E-pošta: inlo.ao-lux@ep.europa.eu
Umjesto