Prace wykonywane będą na terenie następujących leśnictw - Węglówka, Odrzykoń
Pozyskanie i zrywka drewna:
2. Prace godzinowe wykonywane ciągnikiem: 22 H
5. Naprawa szlaku operacyjnego w warunkach górskich: 1500 m
Hodowla lasu:
2. Czyszczenia wczesne: 2,5 HA
5. Odnowienia sztuczne w rębniach złożonych - przebudowa drzewostanów: 3,6 TSZT
Prace godzinowe wykonywane ręcznie: 2 H
Prace godzinowe wykonywane ciągnikiem: 1 H
2. Grodzenie upraw przed zwierzyną siatką: 3,3 HM
Przygotowanie słupków iglastych: 110 SZT
5. Ochrona chemiczna upraw przed zgryzaniem: 23,93 HA