II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dobieszyn w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.1.12.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki rolno – łąkowej, łowiectwa, gospodarstwa szkółkarskiego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dobieszyn w roku 2022.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Gospodarka leśna w leśnictwie Turno + gospodarka rolno-łąkowa
Los-Nr.: 1- L01/1/2022
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki rolno – łąkowej, do wykonania na terenie właściwym dla danego pakietu.
Gospodarka leśna w leśnictwie Winiary
Los-Nr.: 3 - L04/3/2022
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie właściwym dla danego pakietu.
Gospodarka leśna w leśnictwie Kępa Nimojewska
Los-Nr.: 4 - L05/4/2022
Gospodarka leśna w leśnictwie Ksawerów + gospodarstwo szkółkarskie
Los-Nr.: 5 - L06/5/2022
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarstwa szkółkarskiego do wykonania na terenie właściwym dla danego pakietu.
Gospodarka leśna w leśnictwie Zawady
Los-Nr.: 6 - L07/6/2022
Gospodarka leśna w leśnictwie Grabowy Las
Los-Nr.: 7 - L08/7/2022
Gospodarka leśna w leśnictwie Trzebień
Los-Nr.: 8 - L09/8/2022
Gospodarka leśna w leśnictwie Studzianki
Los-Nr.: 9 - L11/9/2022
Gospodarka leśna w leśnictwie Strzyżyna
Los-Nr.: 10 - L12/10/2022