Lieferungen - 30232-2023
Submission deadline has been amended by:  88470-2023
Polen-Wielowieś: Leuchten und Beleuchtungszubehör
2023/S 012-030232
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa i modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Wielowieś
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 885 780.49 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
45311200 Elektroinstallationsarbeiten
45311100 Installation von elektrischen Kabeln
71355200 Amtliche Landvermessung
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest:
a) Modernizacja istniejącej infrastruktury oświetleniowej polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowej i wymianie 815 szt. istniejących lamp sodowych wraz z wysięgnikami, na lampy typu LED 30-50 W. Po demontażu opraw istniejących zostaną w ich miejsce zainstalowane nowe oprawy ze źródłami LED. Optymalizację doboru opraw, Wykonawca musi zrealizować, poprzez zastosowanie opraw o rozsyłach światła dostosowanych do geometrii zawieszenia opraw. Efektem optymalizacji ma być spełnienie wymagań normy PN-EN 13201 lub równoważnej. Szczegółowy opis dostawy zawiera Program Funkcjonalno Użytkowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
b) Wykonanie dokumentacji projektowej i budowę oświetlenia ulicznego przy ul. Spokojnej w Czarkowie. Na odcinku 1000 mb zabudowanych zostanie 18 latarni drogowych o wysokości 7 mb wraz z oprawami typu LED o mocy 30-50 W, zasilanych kablem ziemnym. Szczegółowy opis tej części zamówienia zawiera Program Funkcjonalno Użytkowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
c) Budowa oświetlenia ulicznego przy ul. Gliwickiej zgodnie z wykonaną dokumentacją projektową, na odcinku 254 mb zabudowanych zostanie 5 latarni ulicznych o wysokości 7 mb i oprawach typu LED 30-50 W, zasilanych kablem ziemnym. Szczegółowy opis tej części zamówienia zawiera Projekt budowlany i wykonaczy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki Nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Zamawiający żąda udzielenia minimum 36 miesięcy okresu gwarancji na przedmiot zamówienia.